Magda Świtalska

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie procesu certyfikacji (jestem na ostatnim, IV roku szkolenia Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Uniwersytetu SWPS).

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam w stowarzyszeniu wspierającym osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Przez kilka lat pracowałam w różnego rodzaju placówkach środowiskowych dla osób z zaburzeniami psychicznymi (Środowiskowym Domu Samopomocy, klubach pacjenta, mieszkaniu chronionym a także w ramach świadczenia specjalistycznych usług  opiekuńczych), gdzie pomagałam osobom doświadczającym w życiu różnych trudności.
Swoje doświadczenie w pracy klinicznej zdobywałam odbywając staż na oddziale całodobowym Szpitala Tworkowskiego, pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego oraz współprowadząc psychoterapię grupową na oddziale dziennym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (gdzie pracuję obecnie).

Mam także doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii online oraz konsultacji psychologicznych dla pracowników firm.
Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych w podejściu poznawczo – behawioralnym, w tym tzw. trzeciej fali terapii poznawczo – behawioralnej, w szczególności Terapia Schematów, a także ACT i DBT. Bliskie jest mi bardzo podejście humanistyczne.
Uważam, że człowiek może rozwijać się przez całe życie i pokonywać życiowe trudności dzięki psychoterapii, która opiera się na głębokiej relacji terapeutycznej. Terapia taka pomaga usuwać przeszkody, które nie pozwalają nam czasami prowadzić życia zgodnego z naszymi wartościami i potrzebami.
Pomagam osobom, które cierpią z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, depresji, schizofrenii, zaburzeń osobowości, uzależnień, doświadczają problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi ludźmi lub znajdują się w sytuacji kryzysu.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie ważny jest dla mnie czas spędzony z rodziną i znajomymi. Lubię zwierzęta (szczególnie koty). Jestem pasjonatką natury i letnich wyjazdów nad jezioro.

Zapraszam.

blank

 
Umów konsultację