Patryk Budzyński

Nazywam się Patryk Budzyński. Jestem magistrem psychologii ze specjalnością psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą poznawczo behawioralnym w trakcie czteroletniego, całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo behawioralnego, które odbywam w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO. Ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Swoje doświadczenie zdobywałem m.in. praktykując na dziennym oddziale dla osób z podwójną diagnozą w Centrum Zdrowia Psychicznego In CORDE w Lublinie, pracując z młodzieżą w Liceum Ogólnokształcącym, współprowadząc grupowy trening umiejętności społecznych w Centrum Psychiatrii Spectrum, a także świadcząc pomoc psychologiczną w fundacji na rzecz osób poszkodowanych wskutek pandemii Covid19.

 

Na co dzień pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, nastroju, snu oraz osobami borykającymi się z problemem dysregulacji emocji. Udzielam wsparcia klientom w kryzysie emocjonalnym, a także z trudnościami w radzeniu sobie ze stresem, napięciem oraz problemami w relacjach. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

 

 

Zapraszam.

blank

Umów konsultację

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką.